Ulaşan Haber - Kocaeli

BİLNET’te 23 Nisan’a yakışan COŞKULU KUTLAMA

İzmit Tepeköy Mahallesi Egemenlik Caddesi’nde bulunan okul öncesi eğitimden, üniversite basamağına eğitim veren BİLNET Okulları Kocaeli Yerleşkesi’nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı. Ayrı ayrı kutlamalarda ulu önder Atatürk’e saygı minnet gösterisi vardı.

Editör

Haber
Editör


BİLNET ANAOKULU
RENGARENK HAZIRLANDI
23 Nisan kutlaması BİLNET Anaokulu’nda günler öncesinden başladı. Ulu önder Atatürk’ün kendilerine armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk  Bayramına BİLNET’in en minikleri özenle hazırlandı. Balina, dinazor ve panda figürlü rengarenk panolar, taçlar titiz bir çalışmayla bayrama yetiştirilirken her birinin minik yüreğinde coşku ve neşe hakimdi. BİLNET’in okul öncesi eğitim gören minikleri bayramı şiirlerle, danslarla, şarkılarla kutladı. Arzu ettikleri bir kostümle kutlamaya katılan minikler parti oyunlarıyla eğlendi.
ŞİİR YAZDILAR
BİLNET 1 ve 2.Sınıflar 23 Nisan kutlamasını online ortamda Şiir Yazımı (Defter Çalışması) ile süsledi. Türkçe defterlerine iki kıtalık “23 Nisan” konulu şiir yazıp, bu şiire uygun resimler çizdi.  Bu etkinlik 1inci sınıf öğrencilerinde yazma becerisini geliştirirken, şiir hakkında bilgilerini de pekiştirdi.
İNGİLİZCE DERSİNDE BAYRAM
Öte yandan İlkokul İngilizce Öğretmenleri de öğrencileri için online özel bir kutlama organize etti. Öğrenciler çocuk hakları hakkında İngilizce sohbet ederek günün anlam ve önemi hakkında duygularını paylaştı. 23 Nisan’ın kendileri için önemini kavradı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.
BİLGİ KÖPRÜSÜ KİDS’DE DOKTORLUK MESLEĞİ TANITILDI BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ YAZ OKULUNA HAZIR BİLGİ KÖPRÜSÜ KİDS’DEN, İLKOKULA UĞURLANDILAR ONLİNE PLATFORMDA BİLGİ PAYLAŞIMI GÖLCÜK TURGUT ÖZAL ETWİNNİNG PROJELERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR “BİLNET LİSELERİNDEN EMEKLİ YÜK HAYVANLARINA DESTEK” BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ EĞİTİMDE ÖNCÜLÜĞÜNÜ SÜRDÜRÜYOR BİLNET’TE 23 NİSAN’A YAKIŞAN COŞKULU KUTLAMA BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ’DEN 23 NİSAN’A ÖZEL BİR SOSYAL ÇALIŞMA: BİLGİ KÖPRÜSÜ’NDE 23 NİSAN COŞKUSU AHMET’İN HAYALİ GERÇEK OLDU BİLGİ KÖPRÜSÜ’NDE İLK DÖNEM TAMAMLANDI SÜPER AVANTAJLI ERKEN KAYIT DÖNEMİ 15 ŞUBAT’TA SONA ERECEK O YAZARIN O KİTABI İNGİLTERE'DE YARIFİNALE YÜKSELDİ ÖZEL MİNİK AYAKLAR KREŞ’TE GURURLANDIRAN ZİYARET BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ’DEN 2021’E MERHABA BİLNET’E İKİ ÖDÜL ODTÜ GV'DE VELİ GÖRÜŞMELERİ DEVAM EDİYOR BİLGİ KÖPRÜSÜ’NDE ÖĞRETMENLERE PASTALI KUTLAMA İZMİT BELEDİYESİ, AKMEŞELİ ÇOCUKLARI GÜLÜMSETTİ ÇOCUKLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENMEYE DEVAM EDİYOR BÜYÜKŞEHİRLE EĞİTİME SANAT ARASI BİLNET 29 EKİM SATRANÇ TURNUVASINI KAZANANLAR BELLİ OLDU “YAKTIĞIN ATEŞ HİÇ SÖNMEYECEK” BİLGİ KÖPRÜSÜ ATA’SINI ANDI ELİF İLE AYDA’YA KOLİLERLE BEBEK GÖNDERDİLER BİLGİ KÖPRÜSÜ EĞİTİM KURUMLARI’NIN CUMHURİYET ÇOCUKLARI SARKUYSAN’DAN ULUSLARARASI PROJE EVVEL ZAMANIN ŞİMDİKİ ÇOCUKLARI İZMİT BELEDİYESİNDEN ANNE VE BABALARA ÇOCUK GELİŞİMİ DESTEK PROGRAMI