Ulaşan Haber - Kocaeli
bilgi köp.

ADEM İLHAN DÖNGEL MERKEZ’E ADAY

Başiskele’nin en önemli mahallelerinden biri olan Döngel Merkez Mahallesi için Adem İlhan muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Kocaeli’nin 7 yıldızlı ilçesi Başiskele’de yaklaşan yerel seçimler öncesi büyük heyecan yaşanıyor. Özellikle mahalle muhtarlığı noktasında büyük rekabet dikkat çekiyor. İşte bölgenin en önemli mahallelerinden bir olan Döngel Merkez Mahallesi’nde de bu heyecan fazlasıyla yaşanıyor. Mevcut muhtar yeniden aday olmadığını açıkladı. Bunun üzerine Başiskele’nin önemli isimlerinden Adem İhlan, Döngel Merkez Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu ilan ederek çalışmalarına başladı.

ADEM İLHAN KİMDİR

1978 Döngel doğumlu olan Adem İhlan evli ve 3 çocuk babası. Halen Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde okuyan İlhan, 13 yıl özel sektörde, son 10 yılda ise kamuda yeni üst düzey görevlerde bulundu.  Bu tecrübesiyle şimdi doğup büyüdüğü mahallesine muhtar olmak için adeta kolları sıvadı. Mahallede her bireyin dertlerine ve sevincine ortak olacağını ifade eden İlhan, tüm hemşerilerinin başta teveccühü sonrasında ise oylarına talip olduğunu söyledi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Cengiz.karduz - 07 Şubat 2019 11:53
Hayırlısı olsun inşallah. Kardesim