Ulaşan Haber - Kocaeli
bilgi köp.

MAHMUT KARAOSMANOĞLU FATİH'E TALİP

Başiskele’de büyük bir kesim tarafından tanınan Mahmut Karaosmanoğlu, Fatih Mahalle Muhtarlığı’na aday olduğunu açıkladı.

Başiskele’de uzun yıllar doğalgaz sektöründe iş yapan aynı zamanda Öncü Gençlik Tiyatro Gurubu’nun oyuncusu Mahmut Karaosmanoğlu, Fatih Mahalle Muhtarlığı’na aday olduğunu ilan etti. Mahmut Karaosmanoğlu, mahallesi ile ilgili yapmak istediği hedeflerini şu şekilde açıkladı: “Allah’ın izni ve halkımızın teveccühüyle seçildiğimiz takdirde Kaymakamlık ve Belediye ile vatandaş arasında bir köprü olacağım. Mahallemde garip kimsesiz kalmayacak. Fatih Mahallesi’nde SMS sistemini hayata geçireceğim”

MUHTARLIK ÇOK ÖNEMLİ BİR KURUM

Karaosmanoğlu şöyle devam etti: “İsteyen mahalle sakini bu sisteme dâhil olup hastalık, cenaze, düğün ve bunun gibi her şeyden haberdar olacak. Mahallemizde belediye hizmetlerini takip edeceğim. Vatandaşımızın istek ve temennilerini belediyeye bildirerek her an takipçisi olacağım. Hiç durmadan, yorulmadan iyi bir uyum içinde çalışacağım. Başiskele’de örnek muhtar olup muhtarlığın ne kadar önemli bir kurum olduğunu herkese göstereceğim. Bu hedeflerimiz ve hizmet aşkımızla komşularımın oyuna talibim"

84ba0f2c-cda3-4283-bdbf-9e727a860699

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Zekeriya Çolak - 06 Şubat 2019 16:07
Ben de senden hız met bekliyorum bunu biliyorum sen başarırsın kardeşim hayırlı olsun