Ulaşan Haber - Kocaeli

GÜLSEREN DELİBAŞ İLE ATATÜRK’Ü KONUŞTULAR

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü İl Halk Kütüphanesi tarafından 10 Kasım Atatürk’ü Anma etkinliği kapsamında düzenlenen programda; Yazar Gülseren Delibaş, öğrencilere Atatürk’ü anlattı.

 

 

 

Kocaeli İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü tarafında 10 Kasım Atatürk’ü Anma Etkinlikleri kapsamında Sabancı Kültür Merkezi’nde Yazar Gülseren Delibaş’ın katılımıyla bir söyleyişi gerçekleşti.  Programa İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zanburkan, İl Halk Kütüphanesi Müdürü Adil Üğüten, kurum, okul müdürleri,  öğretmenler ve ilkokul öğrencileri katıldı.

ATATÜRK’ÜN ÖNEMİ

10 Kasım Atatürk’ü Anmak etkinlikleri kapsamında Sabancı Kültür Merkezi Küçük Salonda gerçekleşen programda Çocuk Kitapları Yazarı Emekli Edebiyat Öğretmeni Gülseren Delibaş öğrencilere Atatürk’ü anlattı. Daha önce yazdığı kitaplar hakkında bilgiler verdi. Öğrencilerle iyi bir uyum yakalayan Yazar Delibaş,  Büyük Önderin hayatını âdete onların anlayabileceği bir dille anlatarak keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

SORULARA YANIT VERDİ

Soru ve cevaplar bölümünde öğrenciler Atatürk ile ilgili daha birçok şeyi öğrenme şansı yakaladı. Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zanburkan’da Büyük önderin yaptıkları ve Cumhuriyetimiz için bu ülke insanları için ne kadar büyük bir lider olduğunu anlattı. Çocuklar bu açıklama ile merak ettikleri konulara da cevap buldu. Program kütüphanedeki Atatürk köşesinin ziyaretiyle sona erdi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.
BİLGİ KÖPRÜSÜ KİDS’DE DOKTORLUK MESLEĞİ TANITILDI BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ YAZ OKULUNA HAZIR BİLGİ KÖPRÜSÜ KİDS’DEN, İLKOKULA UĞURLANDILAR ONLİNE PLATFORMDA BİLGİ PAYLAŞIMI GÖLCÜK TURGUT ÖZAL ETWİNNİNG PROJELERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR “BİLNET LİSELERİNDEN EMEKLİ YÜK HAYVANLARINA DESTEK” BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ EĞİTİMDE ÖNCÜLÜĞÜNÜ SÜRDÜRÜYOR BİLNET’TE 23 NİSAN’A YAKIŞAN COŞKULU KUTLAMA BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ’DEN 23 NİSAN’A ÖZEL BİR SOSYAL ÇALIŞMA: BİLGİ KÖPRÜSÜ’NDE 23 NİSAN COŞKUSU AHMET’İN HAYALİ GERÇEK OLDU BİLGİ KÖPRÜSÜ’NDE İLK DÖNEM TAMAMLANDI SÜPER AVANTAJLI ERKEN KAYIT DÖNEMİ 15 ŞUBAT’TA SONA ERECEK O YAZARIN O KİTABI İNGİLTERE'DE YARIFİNALE YÜKSELDİ ÖZEL MİNİK AYAKLAR KREŞ’TE GURURLANDIRAN ZİYARET BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ’DEN 2021’E MERHABA BİLNET’E İKİ ÖDÜL ODTÜ GV'DE VELİ GÖRÜŞMELERİ DEVAM EDİYOR BİLGİ KÖPRÜSÜ’NDE ÖĞRETMENLERE PASTALI KUTLAMA İZMİT BELEDİYESİ, AKMEŞELİ ÇOCUKLARI GÜLÜMSETTİ ÇOCUKLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENMEYE DEVAM EDİYOR BÜYÜKŞEHİRLE EĞİTİME SANAT ARASI BİLNET 29 EKİM SATRANÇ TURNUVASINI KAZANANLAR BELLİ OLDU “YAKTIĞIN ATEŞ HİÇ SÖNMEYECEK” BİLGİ KÖPRÜSÜ ATA’SINI ANDI ELİF İLE AYDA’YA KOLİLERLE BEBEK GÖNDERDİLER BİLGİ KÖPRÜSÜ EĞİTİM KURUMLARI’NIN CUMHURİYET ÇOCUKLARI SARKUYSAN’DAN ULUSLARARASI PROJE EVVEL ZAMANIN ŞİMDİKİ ÇOCUKLARI İZMİT BELEDİYESİNDEN ANNE VE BABALARA ÇOCUK GELİŞİMİ DESTEK PROGRAMI